Tozlu 2015 Tesettür Etek Modelleri

Tozlu 2015 Tesettür Etek Modelleri
Paylaş
 

Tozlu giyim tesettür etek modellerinde geniş bir model seçeneği  sunuyor. Tozlu’ nun klasik sitilden denim şıklığına kadar uzanan tesettür  etek modelleri, ofis şıklığından sokak modasına dek değişik kullanım kullanım seçeneklerine uygun modelleri ile göz dolduruyor. Ayrıca Tozlu giyim tesettür eteklerde büyük beden seçenekleri ile; büyük beden tesettürlü hanımlarımızı unutmadığını da gösteriyor.

 

Tozlu Giyim Slopet Etekler

Tozlu giyim 2015 ilkbahar yaz modasının revaç parçası slopeti etek modellerinde kullanmış. Kalın askılı slopet detaylı, uzun Mevlana etekler çok hoş bir tarza imza atmaya aday modeller. Tesettür giyimin vazgeçilmezi Mevlana kesim etek ile sezon trendi slopet Tozlu’ nun yeni sezon etek modellerinde hoş bir uyumla bir araya gelmiş. Slopet Mevlana elbiselerde mor, zeytuni yeşil, hardal sarısı, siyah renk seçenekleri mevcut. Tozlu giyim slopet etek tasarımlarının kimi modellerinde Mevlana kesim dışında pilili etek de kullanmış.

 

Tozlu Giyim Ofis Şıklığında Kalem etekler

Tesettürlü hanımlarımızın ofis şıklığında rahatlıkla kullanabileceği kalem etekler, klasik kesimlere sarı, fuşya gibi canlı renklerle hoş bir dokunuş yapmayı başarmış .Kalem eteklerin kimi modelleri fermuar detaylı olarak tasarlanmış.

 

Tozlu Mevlana Etek Modelleri

Tozlu giyim, tesettür modasının en önemli kesimleri arasında bulunan Mevlana etekleri de koleksiyonuna eklemeyi unutmamış Bel korsajlı Mevlana etekler ve yüksek bel Mevlana etek modelleri dikkat çekiyor. Tozlu bel korsajlı Mevlana elbisesinde, sezonda birçok modelinde sıklıkla yer verdiği yağ yeşilini de kullanmış.

 

Önü Dantel İşlemeli Kemerli Etekler

Tozlu giyim, önünde dantel süsleme ve kemer detayı ile hareketlendirdiği eteklerinde 50 bedene kadar geniş bir beden alternatifi de sunuyor. Modelin hardal ve bordo renkleri oldukça hoş duruyor.

 

Monokrom Etekler

Tozlu 2015 ilkbahar yaz etek modellerinde monokrom modasını, tesettür şıklığında yorumlamış. Tozlu giyim, monokrom eteklerinde zigzag ve kare deseni tercih etmiş.

 

Tozlu Giyim Kot Etekler

Tozlu giyim, beli dantelli, cep işlemeli ,kemerli kot etek modelleriyle tesettürlü hanımlarımıza ilkbahar yaz şıklığını getiriyor. Kot eteklerin 38 bedenden 46 bedene dek seçenekleri bulunuyor.

Bu yazı 5069 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. best54 diyor ki:

    göze hoş geliyor bu elbiseler tercih edenler için gayet makul güzellikte modeller.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun