Sevgililer Gününüz Romantik Geçsin İstemez Misiniz

Sevgililer Gününüz Romantik Geçsin İstemez Misiniz
Paylaş
 

Çok özel bir gün olan sevgililer gününün mükemmel geçmesini istiyorsanız size bir kaç romantik öneride bulunacağım, önerilere uyduğunuz takdirde sevgiliniz size bir kere daha aşık olacak.. İlgi bekleyen yüreklere ilgi gösterilmezse aşk biter sevgi yok olur sevdiğinizin kalbinde yok olmak istemiyorsanız önerileri uygulamanız sizin için iyi olacaktır.
Sevgililer gününde ilk yapılması gereken şey ve monoton kabul edildiği halde vazgeçilmeyen şey ROMANTİK BİR YEMEK.. Yemek fikri hiç romantik değil ve çok sıradan diyorsanız haklısınız tabii fakat unutulmaması gereken bir nokta var ki  aç ayı oynamaz bu atasözü ataların çok iyi teşhiste bulunduğunu gösteriyor. Hangi bayan veya erkek aç olduğunda romantikliğin farkına varır? İlk önce mideye hitap edilmeli ve güzel bir yemek yenilmelidir. Fakat bu yemek diğerleri gibi olmamalı Küçükte olsa romantikliğin olduğunu gösterecek ayrıntılar kullanılmalı mesela yemek masasındaki bulunan peçeteler kırmızı ve kalp şeklinde olmalı veya servis tabakları kalp şeklinde zarif olmalı. Sipariş edilen yemeklere şekil verilerek sunulmalı anlamlı işaretler veya şekiller yapılsın. Sıradan olan yemek faslını sıra dışı yapmak sizin elinizde…
Yemek faslından sonra onu sinemaya davet edin fakat bu sinema sizin aşk hayatınızı gösterime koysun. Nasıl mı?

Tabi ki de sevgililer gününden önce sinema salonunu tutmak için gidip salon görevlisiyle konuşun anlaşma sağlandıktan sonra resimlerinizi veya kısa kısa çektiğiniz videoları cd’ ye aktarın ve görevliye verin siz salona girdiğinizde slayt sinema salonunu doldursun.. Sevgililer gününde partnerinizi herhangi bir filme götürüyormuş gibi tuttuğunuz sinema salonuna gidin, bir iki reklamın ardından sizin şarkınız eşliğinde resimleriniz slayt biçiminde sinemayı doldursun. Ve müthiş bir süpriz ile sevgilinizin gözlerini yaşartın bu fikir bana aittir daha önce denenmediği için size özel olacaktır.
Sinemadan sonra sevgilinizin en çok sevdiği şeyleri yapın mesela gokart’ a binin  veya tavla oynayın en çok ne seviyorsa onu yapın, sevgilinizin muylu vakit geçirmesini sağlayın. İnsanlar özel günlerde çok mutlu olmak ister, ilgi bekler siz de günün hakkını verin ve onu havalara uçurun..
Birlikte dilek dilemek için bir dilek balonu alın ve birlikte uçurun. Emin olun ki bu güzel yaşadığınız bütün her şey partnerinizin  dileğine yansıyacaktır. Bunlar çok az ben daha çok çılgınlık yapmak istiyorum diyorsanız sevgilinizi awm’ ye götürün alt katta ortada bir bahane bularak sevgilinizi orda beklettin ve bir işaretinizle üstte hazırda bekleyen insanlar bizzat kendi elinizle yazdığınız sevgi dolu küçük kalpli renk renk kağıtları sevgilinizin üstüne yağdırsın, Kağıtlarda “seni seviyorum ömrüm” , “hayatım”, “canım sevdam” gibi şeyle yazarsanız daha etkileyici olursunuz. Kağıtlar gökten yağarken siz ortadan kaybolun ve mikrondan sevgilinize aşkınızı haykırın…
Bütün bunlar sevgilinizin gözlerini yaşartacak. Size bir kere daha aşık olacaktır. Özel gün monotonluktan çıkıp romantikliğe bürünecek . Unutmayın ki her bayan romantiklikten hoşlanır keza erkekler de özel günlerde ilgi bekler bu tür romantiklik olmasa da onlar da ilgi sevgi bekler. Erkekler onun için bir şeyler yapılmasından, onun düşünülmesinden çok etkilenir ve daha çok faydacılıktan yana olurlar yani bir erkeğe gül gönderemezsiniz ya da bir pasta yaptırıp üstüne seni seviyorum yazdırmak pek etkilemez onları. Onlar için en uygun hediye sevdiği markanın bir ayakkabısı veya güzel bir pantolon, bir mont onları daha çok mutlu edecektir.
Size tavsiyem sevgilinizi veya eşinizi çok seviyorsanız onun için her şeyi yapın 14 Şubat’ ı özel kılmak için bütün güzellikleri o güne sığdırın..

Bu yazı 788 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun