Hamile Kalmayı Kolaylaştırıcı Bitkisel Kür

Hamile Kalmayı Kolaylaştırıcı Bitkisel Kür
Paylaş
 

Bir bebek sahibi olmak her bayanın hayalidir. Ama çoğu insan hamile kalamaz ve çocuk sahibi olamaz. Bunun için belli kolaylaştırıcı kürler ya da bitkiler vardır. Bu kürler ve bitkiler düzenli bir şekilde kullanılırsa kısa zamanda hamile kalmak sağlanılabilir. Eğer siz de çocuk sahibi olmak istiyor ve olamıyorsanız bu yazıda ki kürler ve bitkileri kullanarak kısa sürede hamile kalabilirsiniz.

Kuru incir kürü: 1 litre kaynayan suya 10 tane kuru incir atılması ve bu şekilde yarım saat kaynatılarak bu suyun ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra bu kuru incir süzülmesi gerekir.  Bu kuru incir kürü her öğünden önce 1 bardak içilmesi gerekir. Bu şekilde 21 gün kullanılıp 7 gün ara verilerek kullanılması gerekir.

Soğan kürü: 1 litre kaynayan suya 10 tane soyulmuş soğan atılarak kaynatılır. Bu şekilde kaynadıktan sonra ılıması gerekmektedir. Kaynamış ılımış suyu her öğünden önce 1 bardak içilmesi sonucu hamile kalmayı kolaylaştırmaktadır. Bu kür kistleri yok ettiğinden hamile kalmak kolaylaşacaktır.

Safran yumurtalıkların gelişmesini sağlamaktadır. Yemek yenileceği zaman yemeklerin üzerine serpilmesi ile kullanılabilir.

Karanfil ise yine hamile kalmayı kolaylaştırmaktadır. Karanfil demlenip tam soğumadan içilmelidir. Her gün bu şekilde karanfil çayı içilmesi hamile kalmayı kolaylaştıracaktır.

Papatya çayı ise düzenli bir şekilde adet görmenizi sağlayacak ve hormon salgılayarak hamile kalmanızı kolaylaştıracaktır.

Bu yazı 593 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. pelin diyor ki:

    Bir hata yapmaktan korkuyorum bu kür konusunda tedirginliklerim var

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun