Göz Altı Şişkinliklerini Kapatma Makyajı

Göz Altı Şişkinliklerini Kapatma Makyajı
Paylaş
 

Gerek uykusuzluk, gerek aşırı stres ve sinire bağlı olarak gözlerin altında morarmalarla beraber şişkinlikler başlar. Göz altında oluşan bu şişkinlikleri kapatmanın en etkili yolu da güzel bir makyaj yapmaktan geçer. Ancak yüz şeklinize uyacak türden kapama yapılması gerekir. Göz Altı Şişkinliklerini kapatmak için bu denli makyajlar ve özel kapatıcılarla gizlemek gerekmektedir.

 

Çok önemli markaların kapatıcı ürünleri vardır. Sizlere bu kalitelerde olan Makyaj kapatma ürünlerinin isimlerini vereceğiz. Ancak önemli olan göz altınızı çok iyi kapatmak ve bununla beraber de yüz şeklinize gidecek olan kapatıcıları seçmek gerekir.

 

Kapatıcı ürünleri kalite olarak son derece üstün bir özellikte olması gerekir. Çünkü göz altını kapamada hafif kalacak ürünler bayanların hiçbir işine yaramaz. Bu nedenle göz altının morarmalarını giderecek olan modelde ürünler gerekir. Bayanların yaptığı hatalardan bir tanesi de yanlış renkle kapatmak.

 

Şişkinlikle özellikle sabah kalktığınız zaman oldukça belirgindir. Bu belirginliği kapamanın yolu da Fontatenle beraber diğer özel çizim kalemlerini doğru bir şekilde kullanmaktan geçer.

1.Yves Rocher
2. Ysl
3. Clinique
4. Dolce& Gabbana
5. Lancome
6. Maybelline
7. Make Up For Ever
8. Estee Lauder

Bu yazı 1294 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Aysem diyor ki:

    Düzensiz uyku vakitleride çok yaratıyor bu problemi.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun