Cilt Kanserini Önlemek İçin Kahve

turk-kahvesi
Paylaş
 

          Cilt Kanseri insanların gerçekten korkulu rüyası. Ancak bundan korunma yolları da var. Ama yapılması gerekenlere tamamen uymak gerekmektedir. Bu rahatsızlığın giderilmesi için doğal bitkiler kullanılması gerekir. Doğal bitkilerin yanında sıcak bazı içecekler de çok yarayışlı geliyor. Kahve İçmek bunların ilki. Bazı egzersiz hareketlerinden önce sıcak bir kahve içilmesi cildi çok fazla koruyor. Ama bunu sık sık yapmayın. Uzmanlara göre kahvenin fazla tüketilmesi sağlık açısından oldukça zararlı olur. Bu nedenle sadece sporlardan önce için ve bardak olarak o kadar büyük boy yerine, orta ve sade bir bardak kullanın. Cilt kanseri kullanılan bazı yabancı ürünlerden kaynaklanır. Bayanların cilt güzellikleri için kullandıkları yabancı ürünler bunların ilk başında geliyor.

 

          Kahve İçilmesinde doğallık önemlidir. Yani süt karışımlarından uzak bir şekilde kahve yaparak tüketmek en ideal yol olacak. Bu nedenle kahvelerinizi yudumlarken süt tozu kullanmayın. Günde bir kez için ama süt tozu olmadan için. Ciltte kalın tabakaların oluşmasını engellemek ve mikropların oluşmasına mani olmanın en kuvvetli yolu Kahve içilmesidir. Bu nedenle kahvelerin sade ve tozdan uzak olması da buradan önemli faktörlerden bazıları. Cilt kanserinin önlenmesinde kahve tüketilmesi, sporlardan önce büyük bir anlam taşır. Çünkü egzersiz hareketlerinden önde bunun yapılması, spor yaparken adeta spora aç bir izlenim bıraktırır. Kalp sağlığı da bura da korunmuş olur.

Bu yazı 885 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

3 adet yorum var.

 1. aleejhoan diyor ki:

  evet kahve bir çok hastalığada iyi geliyor ayretten kahvenin telvesi cilde sürüldüğünde sivilceleride yok ediyor

 2. Aysem diyor ki:

  Kahveyi seviyorum, ama fazlasıda zarar tabiki

 3. Eren diyor ki:

  Kahvenin faydaları gerçekten çok. Bildiklerim şunlar: şeker hastalığına iyi geliyor, zayıflamaya yardımcu oluyor ve kalp hastalığı riskini azaltıyormuş.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun