Aşka Küsen Erkek Karizması Var mıdır?

Aşka Küsen Erkek Karizması
Paylaş
 

Aşk çok iyi yaşandığı zaman Aşk olur. Diğer türlü sıradan ve bazı insanların dediği gibi “ Sadece Eğlenmek” olarak kalır. Erkekler kadınların gözüne hoş ve çekici gözükmek isterler. Onlardan biri de budur. Aşka Küsen Erkek pozu vermek her erkeğin harcı değildir. Bunu yapmak için bazı çekiciliğe sahip olmak ve bunu yaparken bile gerçekten karizma olmak lazım.

 

Peki neden böyle bir durum yada böyle bir hareket gerekir? Çünkü bir kızı kendine Aşık etmek yada o kızda daha fazlasını aramak için bu şarttır. Aşka inanmamak, bir başka kadın tarafından yaralandığını göstermek için böylesine planlar içine giren erkekler, bunda  başarılı olmak için gerçekten çok çaba göstermeleri gerekir.

 

Aşka inanmamak yada kadının gözünden kendini yaralı göstermek için öncelikle ağır başlı olmak gerekir. Ağır başlı insanlar bu savaştan galip çıkar. Kalbinin bir aşk tarafından paramparça edildiğini ve artık kolay kolay bir başka aşka yelken açamayacağını belirtmek isteyen bir adam, kadının gözüne çok cazip ve uygun gelebilir. Ancak yinede rolünü çok iyi oynayacak bir adam lazım bu karizma için.  Şimdi erkekler bir kez daha düşünün bu karizmayı.

Bu yazı 1740 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

3 adet yorum var.

 1. cafer diyor ki:

  Güzel paylaşım teşekkürler.

 2. hande diyor ki:

  Ben erkeklerin çoğunun aşka inandıklarını düşünmüyorum Erkekler genelde eğlence ve araç olarak gördükleri için kadınları bu sebeple Aşka küsen bir karizmalarınında olmayacağını düşünüyorum

 3. AsosyalGenc diyor ki:

  Erkekler de sever…

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun