Alvina 2015 Yaz Sezonu Tesettür Elbise Takımlar

Alvina 2015 Yaz Sezonu Tesettür Elbise Takımlar
Paylaş
 

Tesettür giyimin ilk akla gelen isimlerinden Alvina, 2015 yaz sezonunda birbirinden şık elbise takımlarıyla dikkat çekiyor. Klasik çizgiler ve modern tarzı takım elbiselerinde başarı ile buluşturan Alvina, Floransa, Estival, Jennifer, Elite gibi serileri ile ilgi topluyor.

 

 

 

 

Alvina Floransa Serisi Takım Elbiseler

Alvina Floransa elbise takımları, önden metal detaylı düğmeleri ve kemeri ve sırtında güpür detayı kullanılan, hafif bele  oturan ceketi ve düz kesim eteği ile oldukça şık bir model. Modelin krem, kırmızı ve pudra renkleri bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alvina Estival Serisi Takım Elbiseler

Alvina Estival elbise takımlarında geniş kruvaze yakaların kullanıldığı görülüyor. Bele oturarak kloş şeklinde açılan formu ile ceket ve düz kesim uzun etek bir hayli uyumlu. Ceket yakasında ve bel lastiğinde kullanılan taş ve süsleme ile de oldukça gösterişli. Gecelerde de rahatlıkla kullanabileceğiniz şık modelin, kırmızı, mercan ve turkuaz renkleri göz dolduruyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alvina Jennefer  Takım Elbiseler

Alvina, Jennefer takım modellerinde birbirinden faklı çizgilere sahip modeller kullanmış. Dikkat çekici modellerinin kimisinde oldukça hoş düz kesim elbisesinin üzerinde bel hizasında bisiklet yaka kısa ceket, bazılarında ise derin düz yakalı ve bele oturarak peplum detayı veren ceketler kullanmış. Bisiklet ceketin yakalarında iki adet metal düğme aksesuar olarak kullanılmış. Modelin pudra rengi elbisesinde beyaz ceket; lacivert elbisesinde açık toprak rengi ceket kullanılmış. Derin düz yaka ve peplum detaylı ceketlerin bel kısmında taş süslemeler,  ceketin yaka-omuz kısmında da kullanılmış.

 

 

 

 

 

 

Alvina Elite Elbise Takımları

Elite elbise takımında abiye ya da gündelik kullanıma uygun modellere imza atmış. Alvina Elite modellerin abiye tarzlarında tesettür şıklığının vazgeçilmez parçası güpürü ceketlerde başarıyla kullanan Alvina, oldukça hoş bir abiye elbise takımı yaratmış. İki renkli düz kesim elbise üzerinde kısa ve bisiklet yaka, güpür detayı ile hareketlendirilmiş ceket kullanılmış. Modelin, pudra, kırmızı, taş ve krem renkleri bulunuyor. Elbisenin üst kısmında ceketin rengi alt kısmında siyah kullanılmış ve cekete siyah güpür geçirilerek son derece şık bir modele imza atılmış.

 

Bu yazı 1702 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun