Alexandrite ile Acısız ve Etkili Lazer

Alexandrite ile Acısız ve Etkili Lazer
Paylaş
 

Kıl ve tüylerden kurtulmak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Her aletten elde edilemeyecek sonuçlar Alexandrite ile Acısız ve Etkili Lazer ile mümkün kılınmakta.

Her kadının büyük sorunu olan kıllar ve tüyler için en etkili epilasyon aleti Alexandrite. Bir tıp merkezinde tüm bacak için başlamıştım ve 3.seansta ciddi bir azalış gözlemledim. Dermatolog eşliğinde ve kontrolünde yapılıyor epilasyon. Güzellik merkezlerinde ise böyle bir kontrol yapılmıyor ve güven duygusu verilmiyor. Altı seans altı kontrol için 800 liraya anlaşmıştım. Önceden başka bir alet ile güzellik merkezinde yüz-kol altı-tüm kol için gidiyordum. Fakata 10.seans olmasına rağmen büyük bir fark yaratmamıştı. Aksine bıyıklarım daha çok göze batmaya başladı. Bir de seans zamanına kadar kılları ve tüyleri alamamak gerçekten rahatsız edici bir durum. Alexandrite’in en büyük farkı atışın hemen ardından soğuk hava üfleyip acıyı büyük oranda azaltması. Seans aralarının yaklaşık 2 ile 3 ay gibi uzun süre olup sizi çok meşgul etmemesi. Diğer aletlerde 15-20 günde bir gidiyorsunuz ama hiç etkili bir sonuç almıyorsunuz. Bacağın üst kısımlarında alt bacağa göre daha kısa ve ince tüyler olmasına rağmen Alexandrite kolaylıkla görüyor ve yakıyor. Eğer beyaz tenli ve kıllarınız siyah ise çok avantajlısınız. Makine böyle durumlarda daha etkili oluyor ve yüksek ısıda çalışmaya gerek kalmıyor. Bazı kadınların ağdaya alerjisi olabilir, özellikle sir bazlılara karşı. Bunun sonunda batık, kıl dönmesi, tahriş olabilir. Lazer ile yapılan epilasyonlarda kesinlikle bunların tam tersi oluyor. Yüzüme yaptırdıktan sonra her ne kadar tüy azalmasında çok etkili olmasa da ciltte beyazlama, sivilcelerde azalma çok açık bir şekilde görülüyordu. Sürekli kuaföre-ağdacıya gitmek yerine o parayı biriktirip lazer ile bu işe kökten çözüm bulmanın daha mantıklı ve kalıcı olacağını düşünmekteyim. Lütfen iyi bir araştırma yapıp mümkünse hastane veya tıp merkezlerinde başlayın.

Bir başka makalemiz olan sivilcelerden kurtulma yolları nelerdir?   isimli makalemiz de sivilce nasıl geçeceğine dair bilgiler içermektedir.

Bu yazı 665 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun