6 Adımda Yaz Dekorasyonu

6 Adımda Yaz Dekorasyonu
Paylaş
 

Yazın gelmesine artık sayılı günler kaldı ve havalar ısınmaya başladı. Kışın yağmurlu ve kasvetli havasından çıkarak yazın güneşli ve aydınlık havasına merhaba derken evinizi de yaza hazırlayın ve birkaç küçük değişiklikle yaz havasını evinize taşıyın.

 1. Evinizi Çiçeklerle Güzelleştirin:

Baharın ve yazın gelişinin en büyük habercisi olan çiçekler, evinize hem mis gibi bir koku hem de güzellik getirir. Siz de evinizi hatta balkonunuzu rengarenk çiçeklerle güzelleştirin.

Evinizi Çiçeklerle Güzelleştirin

 

 1. Tablolarla Evinizi Renklendirin:

Yazla birlikte duvarlarınızı da renklendirmenin zamanı gelir. Bu nedenle evinize birbirinden renkli, birbirinden güzel tablolar asın. Tablolarınızda doğaya da yer verin. Kelebeklerin, yeşilin,  yaz manzaralarının olduğu tablolar duvarınıza çok yakışacaktır ve bu capcanlı, rengarenk renkler size ve evinize çok iyi gelecektir.

Tablolarla Evinizi Renklendirin

 

 1. Kırlentlerle Evinizi Süsleyin:

Evinizi en kısa şekilde değiştirmek ve yeni bir tarz vermek isterseniz yapmanız gereken ilk iş yeni kırlentler almaktır. Yaza yaklaşırken siz de evinize değişik renk ve şekillerdeki kırlentlerden alın. Rengarenk kırlentler evinizin her köşesine kurulsun, öyle düzenli durmasına da gerek yok , bırakın dağınık dursun.Kırlentlerle Evinizi Süsleyin

 

 1. Vazolar:

Evinizin köşelerine büyük, küçük vazolar serpiştirin. Bu vazoların içine sevdiğiniz çiçeklerden eklemeyi de unutmayın. Bu yaz etnik olan her şey çok trend olacağı için, birkaç tane de etnik desenli vazolar almayı unutmayın.

Vazolar

 

 1. Fenerler ve Şamdanlar:

Bahçeli bir eviniz varsa bahçenizi fenerlerle süsleyin. Rengarenk fenerlerle bahçenizi renklendirin. Eğer bahçeniz yoksa balkonunuzda ya da evinizde fenerlere ve şamdanlara yer verin.

Fenerler ve Şamdanlar

 

 1. Mumlar:

Baharın ve yazın geldiğini hissedilmek için evinize mis kokulu mumlar ya da tütsüler alın ve bu güzel kokularla yazın tüm coşkusunu ve huzurunu evinize taşıyın.

Mumlar

Bu yazı 1036 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

3 adet yorum var.

 1. Ayhan diyor ki:

  Güzel öneriler gerçekten. Dikkate alacaklarım var gerçekten.

 2. best54 diyor ki:

  kelebekler her ortam şahane duruyor bayıldım doğrusu.

 3. Eren diyor ki:

  Tablolar ortamı biranda değiştirebiliyor yaza uygun kanvas tablo alacağım bende.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun