2015 Yılının Yaz Rengi Turuncu

2015 Yılının Yaz Rengi Turuncu (10)
Paylaş
 

 Her yılın kendine özgü bir rengi vardır. Tasarımcılar bu renkleri belirlerle ve bunların üzerinden kombin yapmaya devam ederler. 2015 Yaz Ayında modaya yönelik olarak hangi renk önde olur diye düşünen insanların merakı da artık son buldu. Yılın Yaz Rengi Turuncu oldu. Tasarımlarda Turuncu renk sizi o kadar fazla saracak ki, siz bu rengin ahengin de adeta kaybolacaksınız. Aynı zamanda Turuncu renkle beraber gelen bir asillik söz konusu.

 

2015 Yılı Turuncu Renklerle beraber dekolteli kıyafetlerde kendini fazlasıyla gösterecek. Özellikle Eteklerin üzerinden Turuncu rengin olması ve tek renk tonunda işlenmesiyle beraber bu yaz gerçekten şık ve gösterişli geçecek.

 

 Turuncu renkli mini etekler, Çantalarda ağırlıklı olarak bu rengin kullanılması ve Abiye yada diz altı eteklerde işlenen desenli kıyafetler bayanlar için ilgi çekecek.  Desenlere baktığımı zaman üzerinde Turuncu ve üzerinde çiçek desenlerinde hakim olacağı modern biçimde kombin olan tasarımlar sizleri büyüleyecek.  Yeni yılda bu renkle beraber ayakkabıları da en iyi tasarımda kullanmak mümkün oluyor.

 

 Ayakkabı modelleri ve özellikle Topuklu ayakkabılarla beraber Turuncu rengi kullanmak şimdi sizin için eğlenceli ve daha şık olacağınız bir yıl olacak.

 

 

Bu yazı 1190 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

2 adet yorum var.

  1. aleejhoan diyor ki:

    genel olarak bahsetmeyelim ama, esmer bayanlarda turuncu daha çok yakışıyor 🙂

  2. cenk diyor ki:

    turuncu renkleri çok seviyorum özellikle yaz aylarında güzel bir görsel ve kamaştırıcı ışıltısıyla cok renk katıyor. Bencede bu sene güzel olacak gibi

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun