2015 Yaz Straplez Gelinlik Trendi

Straplez Ayakkabı Model
Paylaş
 

2015  yaz gelinlik modası, birbirinden çeşitli modeleriyle  gelinlik seçimi konusunda gelin adaylarını zorlayacak gibi görünüyor.  Straplez yani askısız gelinlik modelleri, 2015 ilkbahar yaz aylarında oldukça revaçta. 2015 yaz moda sezonu, düğün hazırlıklarına son  hızla devam eden gelin adaylarımız için straplez gelinlik  modelleri açısından bir hayli modern ve şık seçenekler sunuyor.

 

 

Straplez model gelinlikler kimlere yakışır? Stpaplez gelinlikler nasıl giyilebilir?

 

 

Straplez gelinlik modelleri, bedenin üst kısmını ön plana çıkarttığı için özellikle dekolteli ya da kalp dekolteli modeller, üst kısmı ince gelinler tarafından rahatlıkla giyilebilir. Straplez ve prenses etek gelinlikler kum saati vücut hatlarına sahip gelin adaylarına çok yakışacaktır.

 

 

Straplez gelinlikler, yuvarlak omuzlarla güzel görünmektedir. Tabi  bu asla geniş omuzlulara straplez gelinin yakışmayacağı anlamına gelmez. Ancak geniş omuzlarınız varsa straplez model gelinlikleri, saçlarınızı bırakarak kullanabilir; böylece omuzlarınızı kamufle edebilirsiniz.

 

 

Kalp dekolteli, straplez, kuyruklu evaze gelinlikler; beli ince ve basen bölgesi kıvrımlı bayanlar üzerinde harika  duracaktır. Basen bölgesi geniş, üst kısmı ince hanımlar, çan tipi açılan ve beli kuşaklı straplez gelinliklerle dikkatleri bedenlerinin üst kısmına çekebilirler.

Straplez Evaze Modeli

Straplez Evaze Modeli

Straplez Gelinlik Açık Saçlar Modeli

Straplez Gelinlik Açık Saçlar Modeli

Straplez Kalp Yaka Modeli

Straplez Kalp Yaka Modeli

 

Sezonun gözde modeli olan ve oldukça  hoş ve kadınsı  çizgileri ile tercih edilen straplez balık etek gelinlik modellerini ise basen bölgesi geniş gelin adaylarımızın tercih etmemesi gerekir. Stpezlez ve balık etek gelinlikler, vücut hatlarını fazlasıyla vurgulayacağından bu modeller, düzgün beden hatları üzerinde oldukça zarif duracaktır.

 

 

Dolgun göğüslü gelin adayları, straplez model gelinlik modelleri içinde üst bölümü sade modellere yönelmelidir. Küçük göğüslü olanlar straplez modellerde kalp dekolte yerine, üst kısmı  detaylı, taşlı, kabarık, tüylü modellerle göğüs bölgesini daha  biçimli gösterebilirler.

 

 

Straplez gelinliklerle hangi ayakkabılar giyilebilir?

2015 yaz sezonunda moda olan stpezlez gelinlikler yüksek topuklu önü ve arkası açık ayakkabılarla oldukça hoş duracaktır. Straplez geliklikler dolgu topuklu ve kapalı forma sahip ayakkabılarla, açık ayakkabılarda olduğu kadar iyi bir görünüm vermeyebilir. Özellikle kuyruklu evaze straplez gelinliler acık  ve zarif ayakakbı modellerini daha iyi kaldırır. Balık etek straplez gelinliklerle kapalı form platform gelin ayakkabıları giyilebilir.

Straplez Ayakkabı Model

Straplez Ayakkabı Model

Straplez Balık Etek Modeli

Straplez Balık Etek Modeli

Straplez İşlemeli Model

Straplez İşlemeli Model

Straplez Prenses Model 1

Straplez Prenses Model 1

Straplez Prenses Model

Straplez Prenses Model

Straplez Sade Model

Straplez Sade Model

Bu yazı 1469 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Yasemin diyor ki:

    Başarılı modeller özellikle yaz aylarındaki gelinlerin vazgeçilmezi.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun