2015 Pembe Makyaj Modası

pembe makyaj modası
Paylaş
 

            Her yılın kendine özgü bir modası vardır. 2015 Yılı da en yeni renklere ev sahipliği yapıyor. Pembe Makyaj Modası, bayanların yüz hatlarını şenlendirecek olan bir  moda. Rujlar ve göz kalemlerinde Pembe renklerini kullanarak sıradan olmaktan hemen çıkın. Pembe renkler size mükemmel bir hava katacak. Kış sezonunda bembeyaz bir kar altında kendinizi belli etmek sizce ne kadar mükemmel olur bir düşünün. Biz söyleyelim her zamankinden farklı ve daha çok modaya yatkın olan bir haliniz olacak. Yüz hatlarınızda artık değişim zamanın. Kış sezonu için son zamanların en ilgi çekici modeli olacak olan bu makyaj modası, güzelliğiniz üzerinde olumlu bir etki bırakacak.

 

            Pembe Makyaj Modası her yerde kullanılmaz. Ancak beyaz renk ortamlarının olduğu yerlerde özenle kullanılmalı. Çünkü bu tarz yerlerde Pembe rengin verdiği doğallık ve kendini belli etme gibi durumlara bakarsak harika bir seçim olacak. Pembe renk yüz hatlarınızı açığa çıkarma da bire bir. Allık veya kalemler göz hatlarınıza sürüldüğü zaman, hayal bile edemeyeceğiniz doğallık sizinle buluşur. Pembe renkle beraber, kirpikleriniz eğer uzunsa, bu özelliğinizde çok iyi şekilde kendini belli eder. Pembe renk kıyafetlerle beraber kullanıldığı zamanda gerçekten alımlı bir renk ortaya çıkar. Bu nedenle kıyafetlerinizde kombin olarak pembe renk barınan kıyafetler varsa kesinlikle tercih edebilirsiniz.

Bu yazı 1027 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. ipek diyor ki:

    çok abartıyorlar makyajı günlük sade makyaj gayet güzel bence boya kovasına düşmüş kadar makyaj yapanlar hiç hoş durmuyor

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun