2015 Maison Martin İlkbahar Modası

2015 Maison Martin İlkbahar Modası
Paylaş
 

Şuan kış modası olmasına rağmen, yaz ayları da yavaş yavaş gelmeye başladı. Şimdiden İlkbahar modası vitrinlerde önemli markalarla beraber yerini almaya başladı. Maison Martin markasının özel kraksiyon gerektiren tasarımları Vitrinlere çıkıyor. Bu sezon çok daha güze ve formda  geçecek. Martin modasında açık ve dekolte modelleri kendini daha fazla göstermeye başladı.  Moda adına bu sezon çok daha iyi geçecek. Bayanlar kendini bu tasarımlarla mükemmel ve kombin açısından tarz olarak geçirecekler.

 

2015 Maison Martin İlk Bahar Modasında neler yok ki. Transparan, dekolteli kıyafetler, yırtmaç etekler… Artık bayanlar İlkbahar da kendilerine yakışanı seçerek tarz olacaklar. Sadece dekolte olarak düşünmeyin. Çünkü kombin olarak seçecekleri tarzlarda Tayt modelleri de var. Aynı zamanda fiziklerine çok iyi yakışacak ve oturacak olan kombin modelleri.

 

İlk Bahar Modasında içinizi yansıtacak, giyerken çok hoşlanacağınız ve yaz aylarında sıkılmadan üzerinizde taşıyacağınız bir moda artık var. İlk bahar yaz aylarına yakışacak olan kısa eteklerin alt tarafları şimdi daha süslü ve daha iyi kombinle üretilmiş durumda.

 

2015 modasına yakışan ve fiziksel olarak üzerinize tam oturacak olan modellerle beraber yaz akşamlarında ve sokaklarda tarz sizin tarzını olacak.

 

 

Bu yazı 957 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

2 adet yorum var.

  1. mehmet diyor ki:

    Bu sene çok gösterişli ve eğlenceli geçeceğe benziyor yeni model kıyafetler göz alıcı tasarımlar

  2. dilara diyor ki:

    2015 bu tarz modayı çok sevdim tam beni hoşlandıgım tasarımlar

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun