2015 İtalyan Sitili Koltuk Takımları

2015 İtalyan Sitili Koltuk Takımları
Paylaş
 

           2015 Dekor Modellerinde bu sezon “ İtalyan” havası esecek. Salonlarınızı ve oturma odalarınızı artık daha çok güzelleştirecek ve misafirlerinizin de ilgisini çekecek komin oluşturacaksınız. İtalyan Koltuk Modelleri artık salonlarınızı canlandıracak. Oldukça renkli havası ve koltuk modeli olarak tamamen yenilene yüzüyle bayanlarında ilgisini fazlasıyla çekecek.

 

           2015 İtalyan Sitili Koltuk Modellerinde tekli ve çiftli olarak birçok renkle beraber sizlerin gönlünü çalacak. Aynı zamanda deri yüzleri ve koltukların ayak kısımlarında parlak renkler diğer modellerden üstün olduğunu kanıtlıyor. Sitil olarak koltuk takımlarına baktığımız zaman İtalyan havası renklerle beraber özellikle salonlar için şahane duracak tasarımda.

 

           Şekil bakımından sadece düz olan şekiller değil, yatay ve dikey olarak yukarıyla doğru uzanan renklerle beraber mükemmel bir kombin yapmak sizin için uygun ve tarz olacak. Aynı zamanda salonlarınızın tam ortasında oturma grubu olarak ve ortasında masalarla beraber halı modelleriyle de oldukça tarz duracak kombin tarzlar. Koltuk takımı olarak ayak kısımlarının da farklı renklerde, aynı zamanda koltuk modellerinin üzerindeki renklerle beraber uyumlu duracak modeller hakim. Tamamen şık ve renklerle beraber uyumu da modern olan koltuk takımlarında İtalyan büyüsü sizi saracak.

Bu yazı 2064 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

6 adet yorum var.

 1. özcan diyor ki:

  Bu sitil koltuk takımları aşırı kalasik bence şahsen ben beğenmiyorum ama bu sitillere bayılanlar var.

 2. Kiraz diyor ki:

  Bayılıyorum bu sitil koltuklara, klasik görümleriyle harikalar.İlerde alacağım koltuk takımı kesinlikle italyan sitil koltuk takımlarından olacak . 🙂

 3. mete diyor ki:

  çok şaşalı geldi bana bu modeller. Bizim tarzımız değil açıkcası

 4. AsosyalGenc diyor ki:

  Pek sevmediğim tarzda.

 5. Ayhan diyor ki:

  Koltuk takımı seçerken odanızın öçülerini kontrol etmeyi unutmayın.

 6. Eren diyor ki:

  Genelde bu tarz takımların fiyatı yüksek oluyor.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun