2015 Hayvan Figürleriyle Moda

2015 hayvan figürleri modası (1)
Paylaş
 

Sadece kıyafetlerde değil, 2015 modasında Çanta modellerinde de değişik ve en tarz kombin modeller yer alıyor. Hayvan Figürleri kıyafetleri adeta sarıyor. Nasıl sarmasın ki? Çünkü en sevimli kahramanların dolu olduğu bir Moda sizleri bekliyor. Şimdi çok daha tarz ve çok daha iyi derecede. Çantalar da ise bir birinden şık renklerin yanında, üzerinde Hayvan desenlerinin olduğu süper bir Çanta modası sizleri bekliyor. Şimdi tasarım olarak bir birinden şık modellerle sizlerle buluşmayı bekliyor.

 

Hayvan Figürleri özel günlerinizde sizleri yalnız bırakmıyor. Çünkü Abiye Modellerin yanı sıra, özel bir yere giderken giyeceğiniz uzun Montlar da özellikle sizleri bekliyor. En özel renklerle beraber, sevimli Kahramanların motifler eşliğinde süslenmesine tanıklık ediyoruz. Havyan Figürleri şimdi en özel kalıplarda. Ayrıca özel günlerinizde, Tuvalet modellerinde bile değişik bir hava yaratmak ve harika duruşunuza farkındalık yaratmak için moda sizlerle buluşuyor. Özellikle kısa ve uzun ceketler üzerinde beliren hayvan figürleri çok tarz olarak sizleri baştan çıkaracak. Şimdi modanın tek adresi bu modeller olsun. Her zaman sizi yalnız bırakmayacak ve sıradan yada özel günlerinizde modaya ayak uydurmanızı sağlayacak bir tasarım artık var.

 

Bu yazı 1306 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

5 adet yorum var.

 1. Ayşe diyor ki:

  Çok tatlı olmuş bende kedili bir tane istiyorum yazılarınız çin teşekkürler.

 2. aleejhoan diyor ki:

  kadınlar hayvanları çok sever, aslında kadınlara izin verilse herkesi adam gibi severlerde, nerde bu dünyada öyle bir şey

 3. ayla diyor ki:

  Çok güzel bi modaymış bu 🙂 çok hoşuma gitti paylaşım için teşekkürler.

 4. sevinç diyor ki:

  Kadınlar daha çok kedileri severler.

 5. melis diyor ki:

  çok tatlı olmuş Türkiyede satılacak mı

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun