2015 Enza Kitaplık Modeli

2015 Enza Kitaplık Modeli
Paylaş
 

Mobilya grupları arasında insanlar arasından en çok kullanılan ve tercih edilen tipten olan Kitaplık Modelleri bu sezon çok iyi derecede kendini göstermekte. Kitaplık modellerinde Enza markası damga vuruyor. Kitaplık modeline baktığımız zaman merdivenli ve basamaklı modeller direk olarak dikkat çekenler arasında. Raflı sistemlerde olan be tasarımı Ahşap tarzında olan Kitaplıklar insanların gözünü alıyor.

 

Enza Kitaplık Modeline baktığımız zaman, bu sezon çok daha uyumlu renklerde tasarım dikkat çekenler arasında. Kitaplık modelinde basamaklı ve raflı şekilde olan model direk olarak dikkat çekmekte. Aynı zamanda Kitaplık modelinde raflara konulan kitapların Modern bir havada gözükmesi de direk olarak gözer çarpmakta.

 

Ayrıca renk ve tasarım olarak Ahşap olan model hemen göze çarpıyor. Ayrıca Enza markasının bu Kitaplık modellerinde yeni dizayn olan tasarımlarda direk olarak dikkat çekmekte.  Kitaplık modellerinde aynı zamanda duvara askılı kalan ve gömme şekli denilen Kitaplıklarda insanlar tarafından dikkat çeken bir başka durum. Enza Mobilya markasının bu derece etkili ve modern havada olan Kitaplık modelleri, insanların dikkatini direk olarak çeken tasarımlar arasına yerini alıyor. Bu bakımdan da evlerinde salonlara, odalara ve yatak odalarına kadar kitaplık yaptırmak isteyenler artık çok şanslılar.

Bu yazı 2222 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

2 adet yorum var.

  1. Ayhan diyor ki:

    Kendi evime güzel bir model alacağım. Çok hoş duruyorlar gerçekten.

  2. Eren diyor ki:

    1. model hoş duruyor gerçekten.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun