2015 Dekoratif Duvar Rafları

2015 renkli dekoratif raf
Paylaş
 

           Dekoratif Raflar  her zaman dekor için önemli ve şart olan bir dekor ürünüdür. Aynı zamanda Raf olarak kullanılan modellerin modern bir şekilde dizayn edilmiş olması gerekir. Duvarlara monte olan, Gömme şeklinde olan ve değişik dizayna sahip olan Raf modelleri son zamanlarda daha uygun bir şekilde kullanılmaya başlandı. Aynı zamanda dekoratif olarak şekilleri tamamen farklı ve tamamen uçuk motlarda olması da bir diğer önemli etken.

 

           2015 Dekoratif Duvar Raflar, bu sezon daha farklı olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Duvarda daha hoş durması, daha düzgün görülmesi ve duvara asıldığı zamanda üzerine koyacağınız değişik türden eşyalarla beraber tam anlamıyla modern bir yapıda olacak olan duvar Rafları sizin için ideal bir şekle bürünecek.

 

           Rafları salonlarınızın yada evlerinizin şekline göre alabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz salonlar için fazla büyük olmayacak, kibar ve şekil olarak dolambaçlı olan modellerde olması. Duvarlarınızın ahenk ve şeklini bozmamak için, renk uyumu da burada çok fazla önemli. Oturma odalarınızın içi yapısında ise değişim şart. Raf olarak kitaplarınızı koymak ve misafirlerinizin gözüne hoş gözükmesini sağlamak için, ortalarında ayna yansıması olan, parlak ve ışıltılı Dekor modellerini seçerseniz gerçekten başarılı bir dekor kurmuş olursunuz.

 

Bu yazı 2434 kere okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

3 adet yorum var.

 1. bilginehri diyor ki:

  bu şık tasarımları en yakın zamanda kuracağım evimde uygulamalıyım duvar rafları gerçekten bir görsel söleni

 2. özcan diyor ki:

  Evimizin olmazsa olmaz duvar rafları. Doğru kullanıldığında gerçekten çok işe yaradığını görebilirsiniz.

 3. Eren diyor ki:

  IKEA’da çok çeşit var gerçekten alacaklara tavsiyem olsun. Ben sade ama şık duran duvar raflarını seviyorum.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun