2015 Çift Kişilik Açılır Baza Modelleri

bellona çift kişilik baza (3)
Paylaş
 

Baza Modelleri her zamankinden daha şık ve modern bir tasarımla bu sezon sizlerle olacak. Sadece Çift kişilik olması değil, aynı zamanda tasarımı ve açılıp kapanma gibi özelliklerine bakarak da tüm zamanların en ilgi çeken tasarımları arasında yer alıyor. Çift Kişilik bazalar şimdi daha fazla açılıyor ve bunun yanında tasarımı renkle beraber göz dolduruyor.

 

2015 Çift Kişilik Baza Modelleri artık evlerinize tasarımı ve konforu taşıyor. Sadece tasarım ve konfor değil, aynı zamanda yatak odanızda oldukça düzgün bir şekilde yatmanızı sağlayacak özel konforda sizleri beklemekte. Çift kişilik açılma özelliği olan Baza modellerinde, şimdi özel renk ve yatağın konforunda pamuksu dokular dikkat çekmekte.

 

Baza Modeli olarak önemli markaların tasarımlarını tercih etmeniz gerekmektedir. Dekorla beraber değişik kombin yapmakta şimdi daha kolay oluyor. Çift kişilik ve karı koca aynı şekilde konforla yatacakları bazalar sizleri bekliyor. Çift kişilik ve boy olarak gerçekten rahatlıkla yatacağınız model artık var.

 

Ayrıca kadınlar bilindiği üzere, bazaların altına bir şeyler koymak isterler. Bu düşüncelerini de tamamen yansıtan bir moda tüm yeniliğiyle karşılanmış durumda.

Bu yazı 1649 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun