2015 Aldo Çanta Modası

2015 Aldo Çanta Modası
Paylaş
 

Kadınların çantalara olan merakları oldukça bilinen bir durum.  Bunun için yeni sezonda Çanta tasarımcıları bayanların ilgisini çok fazla çekecek olan modeller üretmekte.  Aldo Çanta Modelleri diğer modellerin daha fazla önünde. Çünkü bu Çanta modelinde şıklık ve tasarım daha ön plana çıkmış durumda. Büyüklük bakımından sırt çantası modelindedir. Buda bayanlar için oldukça değişim demek.

 

2015 Aldo Çanta Modellerinde şimdi sırt çantası modeli daha çok ön plana çıkmış durumda. Sırt çantası olarak kaba bir model değil elbette. Tasarımı ve kibarlığı da asla unutulmadan üretilen bir Çanta modeli. Buda bayanların kombin yaparken daha güzel bir tarzda kendilerine kombin trendi oluşturmalarını mümkün yapmış.

2015 Aldo Çanta Modası (1)

2015 Aldo Çanta Modası

Renk olarak ön plana “ Siyah renk” çıkıyor. Ama diğer renkler de elbette mevcut. Çanta modellerine oranla iç haznesi geniş olması ve kalın durmaması da bayanların ilgisini çeken en önemli kombin oluyor.

2015 Aldo Çanta Modası (3)

2015 Aldo Çanta Modası (3)

2015 Aldo Çanta Modası (5)

2015 Aldo Çanta Modası (5)

 

Aldo markasının bu sezona özel olarak tasarladığı ve normal Çantalara oranla daha çok ön plana çıkan bu Çanta modelinde artık trend ve kombin yapmak tamamen kolay olacak.

 

Özel günlerde pek tercih edilmese de, normal zamanlarda bayanların ilgisini fazlasıyla çekecek ve harika model olduğunu gösterecek bir Çanta modeli.

2015 Aldo Çanta Modası (2)

2015 Aldo Çanta Modası (2)

2015 Aldo Çanta Modası (4)

2015 Aldo Çanta Modası (4)

 

Bu yazı 745 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun